Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Бөлім атауы: Абайды оқы, таңырқа!. |
Мектеп: Өскемен қаласы әкімдігінің «№6 орта мектебі» КММ |
|||
Күні: 12.11..2018 ж. |
Мұғалімнің аты-жөні: Оразбаева АрайлымМауткалиевна |
|||
Сынып: 6 А Пәні: қазақ әдебиеті |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||
Сабақтың тақырыбы |
А. Құнанбайұлы өмірі мен шығармашылығы . 48-бет. |
|||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
66.1.3.1 әдеби туындыдағы кейіпкердің типтерін тек тұрғысынан сипаттау |
|||
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: әдебитуындыдағы кейіпкердің типтерін сипаттайды |
|||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: әдеби туындыдағы кейіпкердің типтерін тек тұрғысынансипаттайды |
||||
Кейбір оқушылар орындай алады: әдебитуындыдағы кейіпкердің типтерін тек тұрғысынан сипаттайды, өз ойын анықжеткізеді |
||||
Тілдік мақсаттар |
||||
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: |
|||
|
Талқылауға арналған сұрақтар: -А. Құнанбаев қандайотбасында дүниеге келген? Не себепті Абай әрі дана, әрі дара болыптуған деп ойлайсыңдар? |
|||
Құндылықтарға баулу |
Жалпыға бірдей еңбек қоғамы Барлыққазақстандық еңбекшілердің шығармашылық және өмірлік әлеуеттерін толықтай ашукешені ішінара жүзеге асырылады |
|||
Пәнаралық байланыс |
Тарих |
|||
Алдыңғы оқу 4 мин |
С. Алдыңғы бөлімді қайталау |
|||
Сабақ барысы |
||||
Сабақтың жоспарлан ған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушыларды топқабөлу. 2.Оқу мақсатыментаныстырып, бағалау критериийін тарату. Үй тапсырмасын тексеру Жаттау Мұғалімнің сындарлы кері байланысы |
Бағалау парағы |
||
Сабақтың ортасы 27 мин
|
С. 1-тапсырма (5 мин) Оқылым тапсырмасы «Ойлан, жұптас, пікірлес» әдісі 1-топ: Абайдың өмірі 2-топ: Абайдың шығармашылығы оқиды, топта талқылайды Ж. (5 мин) (Барлық оқушылар орындайды) «Кластер» әдісі Оқығандары бойынша кластерді толықтырып, ойларынтүйіндейді ҚБ Топтықбағалау ЖЖ (Көпшілікоқушылар орындайды) «Талдау» әдісі Неліктен Абай әрі дара, әрі дана деген сұрақты талдайды (Қолдауды қажет ететін оқушылар) «Серпілген сауал» әдісі Мәтін мазмұнына сәйкес сұрақтар қойып, оған жауапбереді. ҚБ«+ - керемет» әдісі Ж «Пкір алмасу» әдісі Тамағы тоқтық, Жұмысы жоқтық, Аздырар адам баласын,- деген өлең жолы қазіргі таңдаөзекті болып санала ма? ҚБ «Бутерброд» әдісі |
Оқулықпен жұмыс
Дәптермен жұмыс
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Бөлім атауы: Абайды оқы, таңырқа!. |
Мектеп: Өскемен қаласы әкімдігінің «№6 орта мектебі» КММ |
|||
Күні: 12.11..2018 ж. |
Мұғалімнің аты-жөні: Оразбаева АрайлымМауткалиевна |
|||
Сынып: 6 А Пәні: қазақ әдебиеті |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||
Сабақтың тақырыбы |
А. Құнанбайұлы өмірі мен шығармашылығы . 48-бет. |
|||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
66.1.3.1 әдеби туындыдағы кейіпкердің типтерін тек тұрғысынан сипаттау |
|||
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: әдебитуындыдағы кейіпкердің типтерін сипаттайды |
|||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: әдеби туындыдағы кейіпкердің типтерін тек тұрғысынансипаттайды |
||||
Кейбір оқушылар орындай алады: әдебитуындыдағы кейіпкердің типтерін тек тұрғысынан сипаттайды, өз ойын анықжеткізеді |
||||
Тілдік мақсаттар |
||||
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: |
|||
|
Талқылауға арналған сұрақтар: -А. Құнанбаев қандайотбасында дүниеге келген? Не себепті Абай әрі дана, әрі дара болыптуған деп ойлайсыңдар? |
|||
Құндылықтарға баулу |
Жалпыға бірдей еңбек қоғамы Барлыққазақстандық еңбекшілердің шығармашылық және өмірлік әлеуеттерін толықтай ашукешені ішінара жүзеге асырылады |
|||
Пәнаралық байланыс |
Тарих |
|||
Алдыңғы оқу 4 мин |
С. Алдыңғы бөлімді қайталау |
|||
Сабақ барысы |
||||
Сабақтың жоспарлан ған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушыларды топқабөлу. 2.Оқу мақсатыментаныстырып, бағалау критериийін тарату. Үй тапсырмасын тексеру Жаттау Мұғалімнің сындарлы кері байланысы |
Бағалау парағы |
||
Сабақтың ортасы 27 мин
|
С. 1-тапсырма (5 мин) Оқылым тапсырмасы «Ойлан, жұптас, пікірлес» әдісі 1-топ: Абайдың өмірі 2-топ: Абайдың шығармашылығы оқиды, топта талқылайды Ж. (5 мин) (Барлық оқушылар орындайды) «Кластер» әдісі Оқығандары бойынша кластерді толықтырып, ойларынтүйіндейді ҚБ Топтықбағалау ЖЖ (Көпшілікоқушылар орындайды) «Талдау» әдісі Неліктен Абай әрі дара, әрі дана деген сұрақты талдайды (Қолдауды қажет ететін оқушылар) «Серпілген сауал» әдісі Мәтін мазмұнына сәйкес сұрақтар қойып, оған жауапбереді. ҚБ«+ - керемет» әдісі Ж «Пкір алмасу» әдісі Тамағы тоқтық, Жұмысы жоқтық, Аздырар адам баласын,- деген өлең жолы қазіргі таңдаөзекті болып санала ма? ҚБ «Бутерброд» әдісі |
Оқулықпен жұмыс
Дәптермен жұмыс
|
© ООО «Знанио»
С вами с 2009 года.