Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Бөлім атауы: Абайды оқы, таңырқа!. |
Мектеп: Өскемен қаласы әкімдігінің «№6 орта мектебі» КММ |
|||
Күні: 22.11..2018 ж. |
Мұғалімнің аты-жөні: Оразбаева АрайлымМауткалиевна |
|||
Сынып: 6 А Пәні: қазақ әдебиеті |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||
Сабақтың тақырыбы |
Абай өмір сүрген ортада... эссе |
|||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
6.3.3.2 шығармадағы кейіпкерлер қарым-қатынасынотбасылық құндылық тұрғысынан талдап, әдеби эссе жазу; |
|||
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: әдеби эссені жазады |
|||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:шығармадағы кейіпкерлер қарым-қатынасын отбасылыққұндылық тұрғысынан талдап, әдеби эссе жазады |
||||
Кейбір оқушылар орындай алады: шығармадағыкейіпкерлер қарым-қатынасын отбасылық құндылық тұрғысынан талдап, өзкөзқарасын білдіре отырып, әдеби эссе жазады. |
||||
Тілдік мақсаттар |
Өлең, жастар, үлгі, өлеңсөз |
|||
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: |
|||
|
Талқылауға арналған сұрақтар: -А. Құнанбаев қандайотбасында дүниеге келген? Не себепті Абай әрі дана, әрі дара болыптуған деп ойлайсыңдар? |
|||
Құндылықтарға баулу |
Жалпыға бірдей еңбек қоғамы Барлыққазақстандық еңбекшілердің шығармашылық және өмірлік әлеуеттерін толықтай ашукешені ішінара жүзеге асырылады |
|||
Пәнаралық байланыс |
Тарих |
|||
Алдыңғы оқу 4 мин |
С. Эссе жұмысы |
|||
Сабақ барысы |
||||
Сабақтың жоспарлан ған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушыларды топқабөлу. 2.Оқу мақсатыментаныстырып, бағалау критериийін тарату. Үй тапсырмасын тексеру эссе Мұғалімнің сындарлы кері байланысы |
Бағалау парағы |
||
Сабақтың ортасы 27 мин
|
С. 1-тапсырма (5 мин) 1 бөлім «Ойдыжалғастыр...» әдісі А. Құнанбаев – қазақ халқының ұлы ақыны. Ж. (5 мин) (Барлық оқушылар орындайды) ЖЖ (Көпшілікоқушылар орындайды) «Талдау» әдісі Неліктен .....................? Қалай........?Қандай........? Не үшін......?
2-бөлім «Ойды жалғастыр....» әдісі Абайдың ақылды, көркем мінезді болуына оның әкесі -Құнанбайдың,әжесі – Зеренің, анасы – Ұлжанның ықпалы өте зор. Өйткені, ........ Аргумент Талдау сөйлемі Қорытындылаушы сөйлем ҚБ Топтықбағалау (Қолдауды қажетететін оқушылар) «Серпілген сауал» әдісі Мәтін мазмұнына сәйкес сұрақтар қойып, оған жауап береді. ҚБ«+ - керемет» әдісі Ж 3-бөлім. «Аяқтау...» әдісі Ойымды қорытындылай келе, .......... ҚБ «Бутерброд» әдісі |
Оқулықпен жұмыс
Дәптермен жұмыс
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Бөлім атауы: Абайды оқы, таңырқа!. |
Мектеп: Өскемен қаласы әкімдігінің «№6 орта мектебі» КММ |
|||
Күні: 22.11..2018 ж. |
Мұғалімнің аты-жөні: Оразбаева АрайлымМауткалиевна |
|||
Сынып: 6 А Пәні: қазақ әдебиеті |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||
Сабақтың тақырыбы |
Абай өмір сүрген ортада... эссе |
|||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
6.3.3.2 шығармадағы кейіпкерлер қарым-қатынасынотбасылық құндылық тұрғысынан талдап, әдеби эссе жазу; |
|||
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: әдеби эссені жазады |
|||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:шығармадағы кейіпкерлер қарым-қатынасын отбасылыққұндылық тұрғысынан талдап, әдеби эссе жазады |
||||
Кейбір оқушылар орындай алады: шығармадағыкейіпкерлер қарым-қатынасын отбасылық құндылық тұрғысынан талдап, өзкөзқарасын білдіре отырып, әдеби эссе жазады. |
||||
Тілдік мақсаттар |
Өлең, жастар, үлгі, өлеңсөз |
|||
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: |
|||
|
Талқылауға арналған сұрақтар: -А. Құнанбаев қандайотбасында дүниеге келген? Не себепті Абай әрі дана, әрі дара болыптуған деп ойлайсыңдар? |
|||
Құндылықтарға баулу |
Жалпыға бірдей еңбек қоғамы Барлыққазақстандық еңбекшілердің шығармашылық және өмірлік әлеуеттерін толықтай ашукешені ішінара жүзеге асырылады |
|||
Пәнаралық байланыс |
Тарих |
|||
Алдыңғы оқу 4 мин |
С. Эссе жұмысы |
|||
Сабақ барысы |
||||
Сабақтың жоспарлан ған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушыларды топқабөлу. 2.Оқу мақсатыментаныстырып, бағалау критериийін тарату. Үй тапсырмасын тексеру эссе Мұғалімнің сындарлы кері байланысы |
Бағалау парағы |
||
Сабақтың ортасы 27 мин
|
С. 1-тапсырма (5 мин) 1 бөлім «Ойдыжалғастыр...» әдісі А. Құнанбаев – қазақ халқының ұлы ақыны. Ж. (5 мин) (Барлық оқушылар орындайды) ЖЖ (Көпшілікоқушылар орындайды) «Талдау» әдісі Неліктен .....................? Қалай........?Қандай........? Не үшін......?
2-бөлім «Ойды жалғастыр....» әдісі Абайдың ақылды, көркем мінезді болуына оның әкесі -Құнанбайдың,әжесі – Зеренің, анасы – Ұлжанның ықпалы өте зор. Өйткені, ........ Аргумент Талдау сөйлемі Қорытындылаушы сөйлем ҚБ Топтықбағалау (Қолдауды қажетететін оқушылар) «Серпілген сауал» әдісі Мәтін мазмұнына сәйкес сұрақтар қойып, оған жауап береді. ҚБ«+ - керемет» әдісі Ж 3-бөлім. «Аяқтау...» әдісі Ойымды қорытындылай келе, .......... ҚБ «Бутерброд» әдісі |
Оқулықпен жұмыс
Дәптермен жұмыс
|
© ООО «Знанио»
С вами с 2009 года.