Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Бөлім атауы: Абайды оқы, таңырқа!. |
Мектеп: Өскемен қаласы әкімдігінің «№6 орта мектебі» КММ |
||||||||||||||||||
Күні: 24.12.2018 ж. |
Мұғалімнің аты-жөні: Оразбаева АрайлымМауткалиевна |
||||||||||||||||||
Сынып: 6 А Пәні: қазақ әдебиеті |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы |
«Отыз бірінші сөз» . 67-бет. |
||||||||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
6.1.1.1 әдеби шығарманың жанрын, фабуласын, сюжетін анықтау; |
||||||||||||||||||
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады әдеби шығарманың жанрын сипаттайды |
||||||||||||||||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады әдебишығарманың жанрын, фабуласын, сюжетін анықтайды |
|||||||||||||||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: әдебишығарманың жанрын, фабуласын, сюжетін анықтайды, өз ойын жеткізеді |
|||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар |
|||||||||||||||||||
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: жанр, қарасөз |
||||||||||||||||||
|
Талқылауға арналған сұрақтар: -А. Құнанбаев отызбірінші қарасөзіндегі негізгі ой? Не себепті Абай өз шығармаларындаөміршеңдік туралы айтады ? |
||||||||||||||||||
Құндылықтарға баулу |
Жалпыға бірдей еңбек қоғамы Барлық қазақстандықеңбекшілердің шығармашылық және өмірлік әлеуеттерін толықтай ашу кешеніішінара жүзеге асырылады |
||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс |
Тарих |
||||||||||||||||||
Алдыңғы оқу 4 мин |
С. |
||||||||||||||||||
Сабақ барысы |
|||||||||||||||||||
Сабақтың жоспарлан ған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|||||||||||||||||
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушыларды топқабөлу. 2.Оқу мақсатыментаныстырып, бағалау критериийін тарату. Үй тапсырмасын тексеру Мұғалімнің сындарлы кері байланысы |
Бағалау парағы |
|||||||||||||||||
Сабақтың ортасы 27 мин
|
С. 1-тапсырма (5 мин) Тыңдалым тапсырмасы «Түйінді ой» әдісі Тыңдаған аудиомәтінді 1 сөйлеммен түйіндейді Ж. (5 мин) (Барлық оқушылар орындайды) «Сұрақ-жауап» әдісі -Топ бір-бірінесұрақ дайындайды. ҚБ Топтықбағалау ЖЖ (Көпшілікоқушылар орындайды) «Талдау» әдісі
(Қолдауды қажетететін оқушылар) «Серпілген сауал» әдісі Мәтін мазмұнына сәйкес сұрақтар қойып, оған жауапбереді. ҚБ«+ - керемет» әдісі Ж «РАФТ» әдісі ҚБ «Бутерброд» әдісі |
Оқулықпен жұмыс
Дәптермен жұмыс
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Бөлім атауы: Абайды оқы, таңырқа!. |
Мектеп: Өскемен қаласы әкімдігінің «№6 орта мектебі» КММ |
||||||||||||||||||
Күні: 24.12.2018 ж. |
Мұғалімнің аты-жөні: Оразбаева АрайлымМауткалиевна |
||||||||||||||||||
Сынып: 6 А Пәні: қазақ әдебиеті |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы |
«Отыз бірінші сөз» . 67-бет. |
||||||||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
6.1.1.1 әдеби шығарманың жанрын, фабуласын, сюжетін анықтау; |
||||||||||||||||||
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады әдеби шығарманың жанрын сипаттайды |
||||||||||||||||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады әдебишығарманың жанрын, фабуласын, сюжетін анықтайды |
|||||||||||||||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: әдебишығарманың жанрын, фабуласын, сюжетін анықтайды, өз ойын жеткізеді |
|||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар |
|||||||||||||||||||
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: жанр, қарасөз |
||||||||||||||||||
|
Талқылауға арналған сұрақтар: -А. Құнанбаев отызбірінші қарасөзіндегі негізгі ой? Не себепті Абай өз шығармаларындаөміршеңдік туралы айтады ? |
||||||||||||||||||
Құндылықтарға баулу |
Жалпыға бірдей еңбек қоғамы Барлық қазақстандықеңбекшілердің шығармашылық және өмірлік әлеуеттерін толықтай ашу кешеніішінара жүзеге асырылады |
||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс |
Тарих |
||||||||||||||||||
Алдыңғы оқу 4 мин |
С. |
||||||||||||||||||
Сабақ барысы |
|||||||||||||||||||
Сабақтың жоспарлан ған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|||||||||||||||||
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушыларды топқабөлу. 2.Оқу мақсатыментаныстырып, бағалау критериийін тарату. Үй тапсырмасын тексеру Мұғалімнің сындарлы кері байланысы |
Бағалау парағы |
|||||||||||||||||
Сабақтың ортасы 27 мин
|
С. 1-тапсырма (5 мин) Тыңдалым тапсырмасы «Түйінді ой» әдісі Тыңдаған аудиомәтінді 1 сөйлеммен түйіндейді Ж. (5 мин) (Барлық оқушылар орындайды) «Сұрақ-жауап» әдісі -Топ бір-бірінесұрақ дайындайды. ҚБ Топтықбағалау ЖЖ (Көпшілікоқушылар орындайды) «Талдау» әдісі
(Қолдауды қажетететін оқушылар) «Серпілген сауал» әдісі Мәтін мазмұнына сәйкес сұрақтар қойып, оған жауапбереді. ҚБ«+ - керемет» әдісі Ж «РАФТ» әдісі ҚБ «Бутерброд» әдісі |
Оқулықпен жұмыс
Дәптермен жұмыс
|
© ООО «Знанио»
С вами с 2009 года.