САБАҚ: 4-бөлім: Астана-мәдениет пен өнер ордасы
Тақырыбы: Астана төріндегі ЕХРО.8-сабақМектеп: №72 мектеп-лицейі
Күні: Мұғалімнің аты-жөні: АдилбековаЖ.С.
СЫНЫП: 6Қатысқандар:Қатыспағандар:
Оқу мақсаттарыТ/А6.Коммуникативтік жағдаятқа сай ресми сөздер мен тіркестер, дайын тіркестермен терминдерді орынды қолданып, диалогке қатысу, ойын анық жеткізу
Сабақ мақсаттарыБарлық оқушылар орындай алады:
Жағдаятқа сай сөздер мен сөз тіркестерін тиімдіқолданып, диалогке қатысады
Оқушылардыңкөпшілігі орындай алады:
Жағдаятқа сай сөздер мен сөз тіркестерін тиімдіқолданып, диалогке қатысады, пікірлерін білдіреді
Кейбіроқушылар орындай алады:
Жағдаятқа сай сөздер мен сөз тіркестерін тиімдіқолданып, диалогке қатысады, пікірлерін білдіреді және талқыланғанойды қорытындылап жазады
БағалаукритерийіМәтінді тыңдайды;
ОқытудеңгейіТану, түсіну, талдау, қолдану
Тілдік мақсатОқушылар орындай алады:
Тақырыптағы ойды жеткізеді
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:
Инвестиция, «Жасыл ел»,павильон, көрме
Талқылауға арналғансұрақтар:
-«Экспо - 2017көрмесі – елдіктің ерен жеңісі» деген пікірмен келісесіздерме?
Құндылықтарға баулуТарихи, ұлттық құндылықтар
Пәнаралық байланысЭкономика
Алдыңғы оқу:Елорда дамуы
Сабақтың барысы
Кезеңдер
уақытыМұғалім әрекеті Оқушы әрекетіРесурс
Қызығушы
лық ояту
3 минутАмандасу,сыныптың сабаққа дайындығын қадағалау, топқа бөлу.Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатытаныстырылады, оқушылар өздері сабақ мақсатын құрадыОқу мақсатынан сабақ мақсатынөздері құрастырады
Мағынаны тану кезеңі
28 минутДамыту тапсырмалары:
№1 ТАПСЫРМА.
·Тыңдалым алды. СЖ. «Артығын алыптаста» әдісі.
Нұсқаулық:Сыныпқа ортақ сөздер беріледі, сол сөздер ішінентақырыпқа қатысты емес сөздерді алып тастайды. Себебінтүсіндіреді
Сөздер: Көрме,ел жеңісі, инвестиция, «Жасыл ел»,павильон, тамыр, шөп, мемлекеттік комиссия, оқырманf бағалау
Шапалақ
1 – орташа
2 – жақсы
3 – үздік
Интербелсенді тақта
сөздер жазылған А4
№2ТАПСЫРМА. ТЖ. Тыңдалымтапсырмасы.
«Кезбетілші» әдісі.
Нұсқаулық. Мәтіндітыңдайды, топтар тыңдалған мәтін бойынша талқылаужасайды, диалогке түседі. Әр топтан «Кезбе тілші»шығып, басқа топ оқушыларымен сұхбаттасады. Өз тобынакеліп ақпараттармен бөліседі
Дескриптор:
-Мәтіндітүсінеді;
-Ойбөліседі;
-Негізгіойды анықтайды;
-Пікірлеріннақты жеткізеді. fБағалау
Дескриптор арқылы жетекшілердіңбағалауы
САБАҚ: 4-бөлім: Астана-мәдениет пен өнер ордасы
Тақырыбы: Астана төріндегі ЕХРО.8-сабақМектеп: №72 мектеп-лицейі
Күні: Мұғалімнің аты-жөні: АдилбековаЖ.С.
СЫНЫП: 6Қатысқандар:Қатыспағандар:
Оқу мақсаттарыТ/А6.Коммуникативтік жағдаятқа сай ресми сөздер мен тіркестер, дайын тіркестермен терминдерді орынды қолданып, диалогке қатысу, ойын анық жеткізу
Сабақ мақсаттарыБарлық оқушылар орындай алады:
Жағдаятқа сай сөздер мен сөз тіркестерін тиімдіқолданып, диалогке қатысады
Оқушылардыңкөпшілігі орындай алады:
Жағдаятқа сай сөздер мен сөз тіркестерін тиімдіқолданып, диалогке қатысады, пікірлерін білдіреді
Кейбіроқушылар орындай алады:
Жағдаятқа сай сөздер мен сөз тіркестерін тиімдіқолданып, диалогке қатысады, пікірлерін білдіреді және талқыланғанойды қорытындылап жазады
БағалаукритерийіМәтінді тыңдайды;
ОқытудеңгейіТану, түсіну, талдау, қолдану
Тілдік мақсатОқушылар орындай алады:
Тақырыптағы ойды жеткізеді
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:
Инвестиция, «Жасыл ел»,павильон, көрме
Талқылауға арналғансұрақтар:
-«Экспо - 2017көрмесі – елдіктің ерен жеңісі» деген пікірмен келісесіздерме?
Құндылықтарға баулуТарихи, ұлттық құндылықтар
Пәнаралық байланысЭкономика
Алдыңғы оқу:Елорда дамуы
Сабақтың барысы
Кезеңдер
уақытыМұғалім әрекеті Оқушы әрекетіРесурс
Қызығушы
лық ояту
3 минутАмандасу,сыныптың сабаққа дайындығын қадағалау, топқа бөлу.Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатытаныстырылады, оқушылар өздері сабақ мақсатын құрадыОқу мақсатынан сабақ мақсатынөздері құрастырады
Мағынаны тану кезеңі
28 минутДамыту тапсырмалары:
№1 ТАПСЫРМА.
·Тыңдалым алды. СЖ. «Артығын алыптаста» әдісі.
Нұсқаулық:Сыныпқа ортақ сөздер беріледі, сол сөздер ішінентақырыпқа қатысты емес сөздерді алып тастайды. Себебінтүсіндіреді
Сөздер: Көрме,ел жеңісі, инвестиция, «Жасыл ел»,павильон, тамыр, шөп, мемлекеттік комиссия, оқырманf бағалау
Шапалақ
1 – орташа
2 – жақсы
3 – үздік
Интербелсенді тақта
сөздер жазылған А4
№2ТАПСЫРМА. ТЖ. Тыңдалымтапсырмасы.
«Кезбетілші» әдісі.
Нұсқаулық. Мәтіндітыңдайды, топтар тыңдалған мәтін бойынша талқылаужасайды, диалогке түседі. Әр топтан «Кезбе тілші»шығып, басқа топ оқушыларымен сұхбаттасады. Өз тобынакеліп ақпараттармен бөліседі
Дескриптор:
-Мәтіндітүсінеді;
-Ойбөліседі;
-Негізгіойды анықтайды;
-Пікірлеріннақты жеткізеді. fБағалау
Дескриптор арқылы жетекшілердіңбағалауы
© ООО «Знанио»
С вами с 2009 года.