Сабақ жоспары
Сабақ: қазақ тілі Сабақтың тақырыбы: Дауыссыз дыбыстардың түрлері |
Мектеп: №220 Мұғалімнің аты-жөні: Сағындықова Л Қатысқандар: 27 Қатыспағандар: 0 |
|
Күні: 02.10.2020 жыл |
Сынып: 2«В» |
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
2.1.1.1 - тыңдаған материал бойынша түсінбеген сөздерін белгілеу, мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру. 2.3.5.1 - жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен тауып түзету, толықтыру |
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар орындай алады: Мұғалім көмегімен жеке сурет/сюжетті суреттер арқылы шағын сипаттап айтады; Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Мәтіннің мазмұнына бағытталған сұрақтар қоя біледі; Кейбір оқушылар орындай алады: Жіберілген пунктуациялық, орфографиялық және әріптік қателерді мұғалімнің көмегімен тауып түзетеді; |
|
Бағалау критерийлері
|
1. Мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырады және жауап береді; 2. Тірек сөздерді қатыстыра отырып,берілген тақырып бойынша әңгіме құрастырады; 3. Мұғалім көмегімен жеке сурет/сюжетті суреттер арқылы шағын сипаттау/әңгімелеу мәтіндерін құрап жазады; |
|
Тілдік мақсат |
Отбасы |
|
Түйінді сөздер мен сөз тіркестері: Тірек сөздердің айтылуын ,есте сақтау дағдысын қалыптастыру; тірек сөздерді сабақ барысында қайталату. |
||
Талқылауға арналған сұрақтар: 1.Дыбыс дегеніміз не? 2.Дыбыс нешеге бөлінеді? 3.Дауыссыз дыбыстар қандай түрлерге бөлінеді? 4.Баян сөзіне дыбыстық талдау жаса |
||
Алдыңғы оқу |
Мен не үйрендім? |
|
Ишара |
Жасыл-түсіндім; қызыл – сыныптасымның көмегімен түсіндім; Сары- көмек қажет, түсінбедім. |
|
Жоспар |
||
Жоспарланған уақыт есебі |
Жоспарланған жаттығу түрлері |
ресурстар
|
Басы
|
«Шаттық шеңбер» Балалар бір-бірімен амандасып, жылы тілек тілейді. |
|
Ортасы
|
Тыңдалым: бейнетаспадан сабақ тақырыбына сай видеоматериал тыңдатамын. Тыңдалған материалдан білім алушылар тұжырым жасайды. 1-жаттығу. Кестені қара .Дауыссыз дыбыстар нешеге бөлінеді? Үнді дауыссыздарды ата .Олардың айтылуын байқа. 2-жаттығу Өлеңнің тақырыбына қарап , оның не туралы екенін болжау. Жеті атасын сұрау. Қарамен жазылған сөздерден дауысты және дауыссыз дыбыстарды табу. 3-жаттығу Сызба бойынша ауызша жұмыс жасалынады. Өз отбасылары жайында әңгімелету . |
іс-қимылмен көрсетеді
|
Соңы
|
Үй тапсырмасы: жеті ата жаттау 4-жаттығу Кері байланыс |
|
© ООО «Знанио»
С вами с 2009 года.