Мектеп |
№220 |
||||||||||||
Сынып |
2 |
||||||||||||
Қазақ тілі |
|
||||||||||||
Мерзімі |
5.02.21ж |
||||||||||||
Бөлім |
Дені саудың жаны сау |
||||||||||||
Тақырып |
Сиқырлы дәрі жасаймын Жұрнақ пен жалғау |
||||||||||||
Мақсаты |
2.1.2.1 - мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнын болжау 2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау 2.3.6.1 - бас әріп пен кішіәріптің биіктігі мен мөлшерін сақтап, оларды байланыстырып көлбеу және таза жазу 2.4.2.1 – мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
Сабақтың барысы |
Оқытушының іс- әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
бағалау |
ресурстар |
|||||||||
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Оқушылардың көңілін сабаққа аудару Сабақтың тақырыбын хабарлау. Сабақтың мақсатымен хабарлады. |
Оқушылар қайталап айтады. Оқушылардың арасының алшақтығы 1,5 метр.
|
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. |
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
|||||||||
Сабақтың ортасы |
77. Мәтінді оқып, жұмбақшалдың дегенін болжап айт. · Мәтіннің мазмұны бойынша бір-біріңе сұрақ қой. · Жер, күн, ауаның адам денсаулығына әсері туралы топта талқыла 78. өлеңді қатесіз көшіріп жаз.
Үлгі: оқулық, оқуға
79. тірек сөздернді пайдаланып, «Күн тәртібі» тақырыбына әңгіме құра
|
Дескриптор: Мәтінді оқып, жұмбақшалдың дегенін болжап айтады. Мәтіннің мазмұны бойынша бір-біріңе сұрақ қояды Дескриптор: өлеңді қатесіз көшіріп жазады.
Дескриптор. тірек сөздернді пайдаланып, «Күн тәртібі» тақырыбына әңгіме құрастыравды. |
|
|
|||||||||
Сергіту сәті |
|
Қимылды ойындар ойнап, бойды сергітетін жаттығулар орындайды.
|
|
|
|||||||||
|
№81. Суретте ренжіген балалардың қайсысын қалай жұбатар екен.
|
Дескриптор: Суретте ренжіген балалардың қайсысын қалай жұбатар екенін болап айтады.
|
|
|
|||||||||
Сабақтың соны |
Қорытынды кезеңі |
Дескриптор: Баспалдақ жетістігін пайдалып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді.
|
|
|
|||||||||
Үйге тапсырма беру. |
№80. 33 бет. |
Күнделікке үй тапсырмасын жазады. |
|
|
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.