Мектеп |
№220 |
|||
Сынып |
2 |
|||
Қазақ тілі |
|
|||
Мерзімі |
4.02.21ж |
|||
Тақырып |
Жұрнақ пен жалғау 72-76 жаттығулар |
|||
Мақсаты |
2.1.1.1 - тыңдаған материал бойынша түсінбеген сөздерін белгілеу, мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру 2.2.5.1дереккөздерден (сөздік, анықтамалық, энциклопедия) мәліметті табу жолын анықтап, берілген тақырып, сұрақ бойынша мәліметті іріктеп алу 2.3.6.1 - бас әріп пен кішіәріптің биіктігі мен мөлшерін сақтап, оларды байланыстырып көлбеу және таза жазу 2.4.2.1 – мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату
|
|||
|
|
|||
Сабақтың барысы |
Оқытушының іс- әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
бағалау |
ресурстар |
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Оқушылардың көңілін сабаққа аудару Сабақтың тақырыбын хабарлау. Сабақтың мақсатымен хабарлады. |
Оқушылар қайталап айтады. Оқушылардың арасының алшақтығы 1,5 метр.
|
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. |
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
Сабақтың ортасы |
72. Өлеңді түсініп оқы. · Қарамен берілген сөздердегі өосымшаның жұрақнақ немесе жалғау екенін ажырат.
73. берілген сөздерден үш сөйлем құрап жаз. №74. Өлеңді оқып, ондағы қимылдарды жасап көрсет.
|
Дескриптор: Өлеңді түсініп оқиды. Қарамен берілген сөздердегі өосымшаның жұрақнақ немесе жалғау екенін ажыратады. Дескриптор: Берілген сөздерден үш сөйлем құрап жазады. Дескриптор: Өлеңді оқып, ондағы қимылдарды жасап көрсет. |
|
|
Сергіту сәті |
№75. Әр торға тиісті сөздерді бар допты еңгізіп, екі топқа бөліп жаз.
|
Қимылды ойындар ойнап, бойларын сергітеді.
Дескриптор: Әр торға тиісті сөздерді бар допты еңгізіп, екі топқа бөліп жазады.
|
|
|
Сабақтың соңы |
|
Дескриптор: Баспалдақ жетістігін пайдалып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді.
|
|
|
Үйге тапсырма беру |
№76. 32 бет |
Күнделікке үй тапсырмасын жазады. |
|
|
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.