Мектеп |
№220 |
|||
Сынып |
2 |
|||
Қазақ тілі |
|
|||
Мерзімі |
3.02.21 |
|||
Тақырып |
Жұрнақ пен жалғау Қажымұқан Мұңайтпасов |
|||
Мақсаты |
2.1.2.1 - мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнын болжау 2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау 2.3.5.1 – жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен түзету 2.4.2.1 – мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату
|
|||
|
|
|||
Сабақтың барысы |
Оқытушының іс- әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
бағалау |
ресурстар |
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу Сабақтың тақырыбын хабарлау. Сабақтың мақсатымен хабарлады. |
Оқушылар қайталап айтады Оқушылардың арасының алшақтығы 1,5 метр. |
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Шарларды тарату арқылы оқушылардың жауаптарын бағалау |
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
Сабақтың ортасы |
№65. Мәтінді түсініп оқы.
№68. Сөйлемдерді көшіріп жаз. Қазақтың, пануаны, жүлдегері.
№69. Өлеңді көшіріп жаз.
|
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды. Сұрақтарға жауап береді.
Дескриптор: Сөйлемдерді көшіріп жазады.
Қазақтың, пануаны, жүлдегері. Сөйлемдегі қарамен берілген сөздерді сөз құрамына талдайды.
|
|
Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі
Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі
Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі |
Сергіту сәті |
№70. Берліген әріптерден торкөздерге азықтық дақылдар мен тәттілердің атауын құрап, оқы. Артық әріптерді келесі жаққа орналастырып, қандай сөз шықты сөз шыққанын айт.
|
Қимылды ойындар ойнатылып, бойларын сергітеді.
Дескриптор: Берліген әріптерден торкөздерге азықтық дақылдар мен тәттілердің атауын құрап, оқиды. Артық әріптерді келесі жаққа орналастырып, қандай сөз шықты сөз шыққанын айтады. |
|
Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі
Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі |
Сабақтың соңы |
|
Дескриптор: Баспалдақ жетістігін пайдалып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді.
|
|
Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі |
Үйге тапсырма беру |
№71. 30 бет |
Күнделікке үй тапсырмасын жазады. |
|
|
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.