а) “What is his cat?”, “What colour are his toys?” деген
сұрақтарды енгізіп, олардың “It’s black”, “They’re blue” деген жауаптарын үйрету. Жаңа сөздердің оқылуымен таныстыру.
ә)оқушылардың ой-өрісін дамыту, сөздік қорын кеңейту.
б)оқушылардың тіл үйренуге қызығушылығын арттыру
Сабақтың түрі:жаңа сабақ
Сабақтың әдісі: түсінік беру, ойын өткізу, жаттату.
Пәнаралық байланыс: биология, қазақ тілі.
Көрнекіліктер: сөзжұмбақ , қалташықтар, суреттер, топшамалар т.б.
Сабақтың барысы.
I.Org.moment
II.Checking up hometask.
Look at the blackboard. It’s crossword. Please, answer the questionsDomestic animals
ашык сабак.doc
Батыс Қазақстан облысы
Казталов ауданы
Sarieva Rita Sabitovna
Х.Бөкеева көшесі №4
8(711)4433593
ritasarieva.1982 @mail.ru
А.Оразбаева атындағы орта жалпы білім беретін мектебі
Form: 5
Subject: English
Сабақтың тақырыбы:Domestic animals
Сабақтың мақсаты:
а) “What is his cat?”, “What colour are his toys?” деген
сұрақтарды енгізіп, олардың “It’s black”, “They’re blue” деген
жауаптарын үйрету. Жаңа сөздердің оқылуымен таныстыру.
ә)оқушылардың ойөрісін дамыту, сөздік қорын кеңейту.
б)оқушылардың тіл үйренуге қызығушылығын арттыру.
Сабақтың түрі:жаңа сабақ
Сабақтың әдісі: түсінік беру, ойын өткізу, жаттату.
Пәнаралық байланыс: биология, қазақ тілі.
Көрнекіліктер: сөзжұмбақ , қалташықтар, суреттер, топшамалар т.б.
Сабақтың барысы.
I.Org.moment
II.Checking up hometask.
Look at the blackboard. It’s crossword. Please, answer the questions.
6
E
L
E
P
H
A
N
T
8
S
N
A
C
K
7
g
I
R
A
F
F
1
W
i
l
d
2
F
O
x
4
l
E
O
3
m
O
U
S
e
5
s
Q
U
I
R e
R
E
l
1. «жабайы» сөзінің аудармасы
2 Сайқымазақ қулығы бар,
Барған жерде ұрлығы бар.
Бұл қандай аң?
Ұғып ал. (Түлкi)
3. Үй iшiн аралап,
Түнде көп жортады.
Қаптарды жарып,
Мысықтан қорқады. (Тышқан)
4. Айбарлы сұсы бар,
Қанжардай тiсi бар.
Тұла бойында
Тасыған күшi бар,
Күжiрейген жалды,
Бiлсең айт бұл аңды? (Арыстан)
5.Бұтақтарға секiрiп,
Әр жерден қылт етедi.
Кейде жаңғақ кемiрiп,
Жоғары өрлеп кетедi. (Ақтиiн)
6. Тiк жардай түстi,
Шұбатылған
Тұмсығы күштi.
Таситын жүктi,
Бұл қандай мықты? (Пiл)
7. Қара ала тоны бар,
Аңдардың ол краны.
Оны сен де танып ал,
Серейiп кеп тұрады. ( керік)
8.Сабы жоқ қамшы,
Ешкiмге ұсынба,
Уы бар бiр тамшы,
Тiлiнiң ұшында. (Жылан) Сонда бүгін біздің сөзжұмбағымызда «domestic» деген сөз шықты, яғни «үй
жануарлары».
III. The new theme of the lesson “Domestic animals”
1.Балалар бүгінгі біздің сабағымыз ашық, жарық, әрі көңілді өту үшін біздер
мына бұлтқа бір тақпақ айтып беруіміз керек.
Children and Clock
The Clock: TickTock, TickTock,
Now it’s ten o’clock
ten o’clock, ten o’clock
And what do you do, children
When it’s ten o’clock
Children : We are at the English
When it’s ten o’clock
2.Жаңа сөздер енгізу.
IV.Doing exercirses
1)”What colour is your toy?”, “It’s . . .”деген сұрақжауапты енгізу.
Топшамалармен жұмыс.
2)C C H E N T K
G O O S E O S
P U I P D O G
Z F C A T F D
C O W I O L V W E H O R S E
S D U C K E I
S H E E P O R
A C A M E L Y
W C C O C K H
3)
wild
domestic
IV. Review.
1) How many years do animals live?
DOGS15YEARS
PIGS25YEARS
SHEEP12YEARS
GOATS15YEARS
HORSE30YEARS
CATS13YEARS
COWS25YEARS
CAMELS40YEARS
2)Colors (тустерді атап,қалташаларға салу)
yellow V. Conclusion
1)H\t. ex1
2)Marking
Domestic animals
Domestic animals
Domestic animals
Domestic animals
Domestic animals
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.