"Мен атама көмектесемін" сабақ жоспар
Оценка 4.8

"Мен атама көмектесемін" сабақ жоспар

Оценка 4.8
Разработки уроков
docx
чтение
3 кл
07.11.2017
"Мен атама көмектесемін" сабақ жоспар
Сынып: 4 «Б» Күні: Тақырыбы: Мен атама көмектесемін. Сабақтың мақсаты: 1. Білімділік: Тақырыбы бойынша өтетін сөздерді сөйлеуде дұрыс пайдалана білу. Жаңа сөздерді дұрыс айтуға үйрету. Тақырып төңірегінде сөйлей білу. 2. Тәрбиелік: Өз туған еліне, тұрған жеріне, сол арқылы Отанға деген сүйіспеншілік сезімдерін ояту, елді, жерді сүюге тәрбиелеу, табиғатты аялауға шақыру. Мемлекеттік тілді үйренуге баулу. 4. Дамытушылық: Сөздік қорларын молайту, тілге тән дыбыстарды, жаңа сөздерді дұрыс айтуға тілдерін жаттықтыру. Естіп, тыңдап түсіну, сөйлеу, оқу,жазу, әрекеттерін дамыту. Ойлау қабілетін диалог бойынша дамыту. Сабақтың түрі: аралас сабақ. Сабақтың әдіс тәсілі: өзара бақылау, СТО тапсырмалар, топтық жұмыс, қайталау, сұрақ-жауап, . Сабақтың көрнекілігі: суреттер, дөңгелек кеспелер, плакат, стикерлер, таратпа материал. Пәнаралық байланыс: орыс тілі, әдептану, өзін-өзі тану. Сабақтың барысы I. Ұйымдастыру кезеңі: сыныпты түгендеу, психологиялық жаттықтыру, топ ережесімен таныстыру. Оқушылардан 3 топ ұйымдастырылады ("Алма", "Алмұрт", "Құлпынай"). Тақтада сурет ілінеді, соған мұғаліммен сұрақ қойылады: -Мұнда не қажет? Оқушылар өз ойын айтады, содан тақырып анықталады. Дұрыс! Жарайсыңдар! Ал, енді үй тапсырмасына өтейік! Кім нені дайындаған? II. Үй тапсырмасын тексеру, сұрау. 37 – беттегі 5-тапсырма • «Балық қаңқасы» арқылы суретті сөйлету (суреттерге сөйлем құрап жазу) • «Адасқан сөз» С Е Д Е Н О Б Ң Т А Т У Қ Б И П Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә С Ү Р Т Е М І Н Е Л М А М А Н Ә К Ө Ш Е Б Ұ З В III. Жаңа сабақ. Балалар, бірінші сәтте өте жақсы өзінізді көрсете алдыңыз! Тамаша! Басқа да тапсырмаларды тұра сондай жасайық! Бүгін барлық тапсырмаларды өз бетінше орындаймыз! Барлық тапсырмаларымыз 5. Қай топ барлығын орындаса, жақсы баға алады! 1 тапсырма. Мәтінді оқып, аудар! Өз атаң туралы айт Менің атам Бұл – менің атам. Атамның аты – Петр Иванович. Ол 65 жаста. Атам – зейнеткер. Мен атама көмектесемін. Атам бақта көп жұмыс істейді. Менің атам – еңбекқор. • Атаңның аты кім? • Ол неше жаста? • Сен атаңа көмектесесің бе? • Атң қайда жұмыс істейді? • Сенің атаң қандай? Сөздікпен жұмыс Бақ –сад Отырғызады – сажает Еңбекқор - трудолюбивый 3 тапсырма. Дұрыс сөйлем құрап, көшіріп жаз. (дәптермен жұмыс) 4 тапсырма. Аудармасын жаз Атам ағаш отырғызады – Дедушка сажает деревья Атам көкөніс отырғызады – Дедушка сажает овощи Атам гүл отырғызады – Дедушка сажает цветы IV. Сергіту сәті: Қане қанат жазайық Қарлығаш боп ұшайық Ұшып, ұшып алайық Орнымызға қонайық. Фонетикалық талдау Еңбекқор Көкөніс Көзілдірік V. Сабақты пысықтау. "Кім жылдам?" ойыны. Сөз айтылады, соңғы әрпінен басталатын сөзді тауып, жалғастырады. Мадақтау: Жарайсындар! Үй тапсырмасы: 38-39 бет 5-6 тапсырма VI. Рефлексия.Оқушылардың эмоционалды күйзелісін стикер арқылы анықтау. VII. Қорыту мен баға қою. Сабаққа рахмет! Сау болыңдар! С Е Д Е Н О Б Ң С Е Д Е Н О Б Ң Т А Т У Қ Б И П Т А Т У Қ Б И П Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә С Ү Р Т Е М І Н С Ү Р Т Е М І Н Е Л М А М А Н Ә Е Л М А М А Н Ә К Ө Ш Е Б Ұ З В К Ө Ш Е Б Ұ З В С Е Д Е Н О Б Ң С Е Д Е Н О Б Ң Т А Т У Қ Б И П Т А Т У Қ Б И П Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә С Ү Р Т Е М І Н С Ү Р Т Е М І Н Е Л М А М А Н Ә Е Л М А М А Н Ә К Ө Ш Е Б Ұ З В К Ө Ш Е Б Ұ З В С Е Д Е Н О Б Ң С Е Д Е Н О Б Ң Т А Т У Қ Б И П Т А Т У Қ Б И П Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә С Ү Р Т Е М І Н С Ү Р Т Е М І Н Е Л М А М А Н Ә Е Л М А М А Н Ә К Ө Ш Е Б Ұ З В К Ө Ш Е Б Ұ З В С Е Д Е Н О Б Ң С Е Д Е Н О Б Ң Т А Т У Қ Б И П Т А Т У Қ Б И П Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә С Ү Р Т Е М І Н С Ү Р Т Е М І Н Е Л М А М А Н Ә Е Л М А М А Н Ә К Ө Ш Е Б Ұ З В К Ө Ш Е Б Ұ З В С Е Д Е Н О Б Ң С Е Д Е Н О Б Ң Т А Т У Қ Б И П Т А Т У Қ Б И П Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә С Ү Р Т Е М І Н С Ү Р Т Е М І Н Е Л М А М А Н Ә Е Л М А М А Н Ә К Ө Ш Е Б Ұ З В К Ө Ш Е Б Ұ З ВСынып: 4 «Б» Күні: Тақырыбы: Мен атама көмектесемін. Сабақтың мақсаты: 1. Білімділік: Тақырыбы бойынша өтетін сөздерді сөйлеуде дұрыс пайдалана білу. Жаңа сөздерді дұрыс айтуға үйрету. Тақырып төңірегінде сөйлей білу. 2. Тәрбиелік: Өз туған еліне, тұрған жеріне, сол арқылы Отанға деген сүйіспеншілік сезімдерін ояту, елді, жерді сүюге тәрбиелеу, табиғатты аялауға шақыру. Мемлекеттік тілді үйренуге баулу. 4. Дамытушылық: Сөздік қорларын молайту, тілге тән дыбыстарды, жаңа сөздерді дұрыс айтуға тілдерін жаттықтыру. Естіп, тыңдап түсіну, сөйлеу, оқу,жазу, әрекеттерін дамыту. Ойлау қабілетін диалог бойынша дамыту. Сабақтың түрі: аралас сабақ. Сабақтың әдіс тәсілі: өзара бақылау, СТО тапсырмалар, топтық жұмыс, қайталау, сұрақ-жауап, . Сабақтың көрнекілігі: суреттер, дөңгелек кеспелер, плакат, стикерлер, таратпа материал. Пәнаралық байланыс: орыс тілі, әдептану, өзін-өзі тану. Сабақтың барысы I. Ұйымдастыру кезеңі: сыныпты түгендеу, психологиялық жаттықтыру, топ ережесімен таныстыру. Оқушылардан 3 топ ұйымдастырылады ("Алма", "Алмұрт", "Құлпынай"). Тақтада сурет ілінеді, соған мұғаліммен сұрақ қойылады: -Мұнда не қажет? Оқушылар өз ойын айтады, содан тақырып анықталады. Дұрыс! Жарайсыңдар! Ал, енді үй тапсырмасына өтейік! Кім нені дайындаған? II. Үй тапсырмасын тексеру, сұрау. 37 – беттегі 5-тапсырма • «Балық қаңқасы» арқылы суретті сөйлету (суреттерге сөйлем құрап жазу) • «Адасқан сөз» С Е Д Е Н О Б Ң Т А Т У Қ Б И П Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә С Ү Р Т Е М І Н Е Л М А М А Н Ә К Ө Ш Е Б Ұ З В III. Жаңа сабақ. Балалар, бірінші сәтте өте жақсы өзінізді көрсете алдыңыз! Тамаша! Басқа да тапсырмаларды тұра сондай жасайық! Бүгін барлық тапсырмаларды өз бетінше орындаймыз! Барлық тапсырмаларымыз 5. Қай топ барлығын орындаса, жақсы баға алады! 1 тапсырма. Мәтінді оқып, аудар! Өз атаң туралы айт Менің атам Бұл – менің атам. Атамның аты – Петр Иванович. Ол 65 жаста. Атам – зейнеткер. Мен атама көмектесемін. Атам бақта көп жұмыс істейді. Менің атам – еңбекқор. • Атаңның аты кім? • Ол неше жаста? • Сен атаңа көмектесесің бе? • Атң қайда жұмыс істейді? • Сенің атаң қандай? Сөздікпен жұмыс Бақ –сад Отырғызады – сажает Еңбекқор - трудолюбивый 3 тапсырма. Дұрыс сөйлем құрап, көшіріп жаз. (дәптермен жұмыс) 4 тапсырма. Аудармасын жаз Атам ағаш отырғызады – Дедушка сажает деревья Атам көкөніс отырғызады – Дедушка сажает овощи Атам гүл отырғызады – Дедушка сажает цветы IV. Сергіту сәті: Қане қанат жазайық Қарлығаш боп ұшайық Ұшып, ұшып алайық Орнымызға қонайық. Фонетикалық талдау Еңбекқор Көкөніс Көзілдірік V. Сабақты пысықтау. "Кім жылдам?" ойыны. Сөз айтылады, соңғы әрпінен басталатын сөзді тауып, жалғастырады. Мадақтау: Жарайсындар! Үй тапсырмасы: 38-39 бет 5-6 тапсырма VI. Рефлексия.Оқушылардың эмоционалды күйзелісін стикер арқылы анықтау. VII. Қорыту мен баға қою. Сабаққа рахмет! Сау болыңдар! С Е Д Е Н О Б Ң С Е Д Е Н О Б Ң Т А Т У Қ Б И П Т А Т У Қ Б И П Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә С Ү Р Т Е М І Н С Ү Р Т Е М І Н Е Л М А М А Н Ә Е Л М А М А Н Ә К Ө Ш Е Б Ұ З В К Ө Ш Е Б Ұ З В С Е Д Е Н О Б Ң С Е Д Е Н О Б Ң Т А Т У Қ Б И П Т А Т У Қ Б И П Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә С Ү Р Т Е М І Н С Ү Р Т Е М І Н Е Л М А М А Н Ә Е Л М А М А Н Ә К Ө Ш Е Б Ұ З В К Ө Ш Е Б Ұ З В С Е Д Е Н О Б Ң С Е Д Е Н О Б Ң Т А Т У Қ Б И П Т А Т У Қ Б И П Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә С Ү Р Т Е М І Н С Ү Р Т Е М І Н Е Л М А М А Н Ә Е Л М А М А Н Ә К Ө Ш Е Б Ұ З В К Ө Ш Е Б Ұ З В С Е Д Е Н О Б Ң С Е Д Е Н О Б Ң Т А Т У Қ Б И П Т А Т У Қ Б И П Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә С Ү Р Т Е М І Н С Ү Р Т Е М І Н Е Л М А М А Н Ә Е Л М А М А Н Ә К Ө Ш Е Б Ұ З В К Ө Ш Е Б Ұ З В С Е Д Е Н О Б Ң С Е Д Е Н О Б Ң Т А Т У Қ Б И П Т А Т У Қ Б И П Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә Ө Г Р Й Я Ж Ш Ә С Ү Р Т Е М І Н С Ү Р Т Е М І Н Е Л М А М А Н Ә Е Л М А М А Н Ә К Ө Ш Е Б Ұ З В К Ө Ш Е Б Ұ З В
мен атама к-м.docx
Сынып: 4 «Б»  Күні: Тақырыбы: Мен атама көмектесемін. Сабақтың мақсаты: 1. Білімділік: Тақырыбы бойынша өтетін сөздерді сөйлеуде дұрыс пайдалана білу. Жаңа  сөздерді дұрыс айтуға үйрету. Тақырып төңірегінде сөйлей білу. 2. Тәрбиелік: Өз туған еліне, тұрған жеріне, сол арқылы Отанға деген сүйіспеншілік  сезімдерін ояту, елді, жерді сүюге тәрбиелеу, табиғатты аялауға шақыру. Мемлекеттік  тілді үйренуге баулу. 4. Дамытушылық: Сөздік қорларын молайту, тілге тән дыбыстарды, жаңа сөздерді дұрыс  айтуға тілдерін жаттықтыру. Естіп, тыңдап түсіну, сөйлеу, оқу,жазу, әрекеттерін дамыту.  Ойлау қабілетін диалог бойынша дамыту. Сабақтың түрі: аралас сабақ. Сабақтың әдіс тәсілі: өзара бақылау, СТО тапсырмалар, топтық жұмыс, қайталау, сұрақ­ жауап, . Сабақтың көрнекілігі: суреттер, дөңгелек кеспелер, плакат, стикерлер, таратпа материал. Пәнаралық байланыс: орыс тілі, әдептану, өзін­өзі тану. Сабақтың барысы I. Ұйымдастыру кезеңі: сыныпты түгендеу, психологиялық жаттықтыру, топ ережесімен  таныстыру. Оқушылардан 3 топ ұйымдастырылады ("Алма", "Алмұрт", "Құлпынай"). Тақтада сурет ілінеді, соған мұғаліммен сұрақ қойылады: ­Мұнда не қажет? Оқушылар өз ойын айтады, содан тақырып анықталады. Дұрыс! Жарайсыңдар! Ал, енді үй тапсырмасына өтейік! Кім нені дайындаған? II. Үй тапсырмасын тексеру, сұрау. 37 – беттегі 5­тапсырма    «Балық қаңқасы» арқылы суретті сөйлету (суреттерге сөйлем құрап жазу)  «Адасқан сөз» С Т Ө С Е Е Н О Б Ң Е Д У Қ Б И П А Т Й Я Ж Ш Ә Г Р Ү Р Т Н Л М А М А Н Ә Е М І К Ө Ш Е Б Ұ З В III. Жаңа сабақ. Балалар, бірінші сәтте өте жақсы өзінізді көрсете алдыңыз! Тамаша! Басқа да тапсырмаларды тұра сондай жасайық! Бүгін барлық тапсырмаларды өз бетінше  орындаймыз! Барлық тапсырмаларымыз 5. Қай топ барлығын орындаса, жақсы баға алады! 1 тапсырма. Мәтінді оқып, аудар! Өз атаң туралы айт Менің атам Бұл – менің атам. Атамның аты – Петр Иванович. Ол 65 жаста. Атам – зейнеткер. Мен  атама көмектесемін. Атам бақта  көп жұмыс істейді. Менің атам – еңбекқор.  Атаңның аты кім?  Ол неше жаста?  Сен атаңа көмектесесің бе?  Атң қайда жұмыс істейді?  Сенің атаң қандай? Сөздікпен жұмыс Бақ –сад Отырғызады – сажает Еңбекқор ­ трудолюбивый 3 тапсырма. Дұрыс сөйлем құрап, көшіріп жаз. (дәптермен жұмыс) 4 тапсырма. Аудармасын жаз Атам ағаш отырғызады – Дедушка сажает деревья Атам көкөніс отырғызады – Дедушка сажает овощи Атам гүл отырғызады – Дедушка сажает цветы IV. Сергіту сәті: Қане қанат жазайық                             Қарлығаш боп ұшайық                             Ұшып, ұшып алайық                             Орнымызға қонайық. Фонетикалық талдау Еңбекқор                       Көкөніс                              Көзілдірік V. Сабақты пысықтау. "Кім жылдам?" ойыны. Сөз айтылады, соңғы әрпінен басталатын  сөзді тауып, жалғастырады. Мадақтау: Жарайсындар! Үй тапсырмасы: 38­39 бет     5­6 тапсырма VI. Рефлексия.Оқушылардың эмоционалды күйзелісін стикер арқылы анықтау. VII. Қорыту мен баға қою. Сабаққа рахмет! Сау болыңдар! С Т Ө С Е К С Т Ө С Е К С Т Ө С Е Е Д Е Н О Б Ң Б И Т Р Р У Й Т А Г Ү Л М А М А Ө Ш Е Ұ Қ П Я Ж Ш Ә Е М І Н Ә Н З В Б Е Д Е Н О Б Ң Б И Т Р Р У Й Т А Г Ү Л М А М А Ұ Ө Ш Е П Қ Я Ж Ш Ә Н Е М І Н Ә В З Б Е Д Е Н О Б Ң Б И Т Р Р У Й Т А Г Ү Л М А М А Қ П Я Ж Ш Ә Н Е М І Н Ә С Т Ө С Е К С Т Ө С Е К С Т Ө С Е Е Д Е Н О Б Ң Б И Т Р Р У Й Т А Г Ү Л М А М А Ө Ш Е Ұ Қ П Я Ж Ш Ә Е М І Н Ә Н З В Б Е Д Е Н О Б Ң Б И Т Р Р У Й Т А Г Ү Л М А М А Ұ Ө Ш Е П Қ Я Ж Ш Ә Н Е М І Н Ә В З Б Е Д Е Н О Б Ң Б И Т Р Р У Й Т А Г Ү Л М А М А Қ П Я Ж Ш Ә Н Е М І Н Ә К С Т Ө С Е К С Т Ө С Е К Ө Ш Е Е Д Е Б Н Ұ О З Б В Ң Б И Т Р Р У Й Т А Г Ү Л М А М А Ө Ш Е Ұ Қ П Я Ж Ш Ә Е М І Н Ә Н З В Б Е Д Е Н О Б Ң Б И Т Р Р У Й Т А Г Ү Л М А М А Ұ Ө Ш Е П Қ Я Ж Ш Ә Н Е М І Н Ә В З Б К С Т Ө С Е К С Т Ө С Е К Ө Ш Е Е Д Е Б Н Ұ О З Б В Ң Б И Т Р Р У Й Т А Г Ү Л М А М А Ө Ш Е Ұ Қ П Я Ж Ш Ә Е М І Н Ә Н З В Б Е Д Е Н О Б Ң Б И Т Р Р У Й Т А Г Ү Л М А М А Ұ Ө Ш Е П Қ Я Ж Ш Ә Н Е М І Н Ә В З Б

"Мен атама көмектесемін" сабақ жоспар

"Мен атама көмектесемін" сабақ жоспар

"Мен атама көмектесемін" сабақ жоспар

"Мен атама көмектесемін" сабақ жоспар

"Мен атама көмектесемін" сабақ жоспар

"Мен атама көмектесемін" сабақ жоспар

"Мен атама көмектесемін" сабақ жоспар

"Мен атама көмектесемін" сабақ жоспар

"Мен атама көмектесемін" сабақ жоспар

"Мен атама көмектесемін" сабақ жоспар

"Мен атама көмектесемін" сабақ жоспар

"Мен атама көмектесемін" сабақ жоспар
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.
07.11.2017