Күні:
Сынып: 1
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы
Осы сабақта қол
жеткізілетін оқу
мақсаттары (оқу
бағдарламасына сілтеме)
Сабақтың мақсаттары
Жетістік критерийлері
Табиғатқа саяхат. Ж дыбысы мен әрпі.
1.2.9.1 Әріпті тану, ажырату және оны дыбыспен сәйкестендіру.
1.2.1.2 Оқудың түрлерін (буындап оқу, жиі кездесетін сөздерді тұтас
оқу, түсініп оқу) қолдану.
1.2.5.1 Мәтін иллюстрациясы бойынша сұрақтар қоя білу немесе
қойылған сұраққа жауап беру (мұғалімнің көмегімен).
Барлығы: Жаңа білімді меңгереді.
Көбі: Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы
талқылайды.
Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады.
Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.
Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.
Сабақтағы жоспарланған ісәрекет
Ресурстар
Шаттық шебері
Таныстырылым,
оқулықпен жұмыс
Өнер, ана тілі сабағы
Аудиожазба , таныстырылым.
Жалауфлаг
Құндылықтарды дарыту Мәңгілік Ел, бұл – Жалпыға Ортақ Еңбек Қоғамы.
Пәнаралық байланыс
АКТ қолдану дағдылары
Тілдік құзыреттілік
Сабақ барысы
Сабақтың
жоспарланған
кезеңдері
Сабақтың басы
Ынтымақтастық
атмосферасын
қалыптастыру
Қолдарыңды көтеріңдер – бір дейік.
Көп отырып, қатты шаршап жүрмейік.
Қолды создық, басты бұрдық – екі деп,
Қозғалыспен әрбір адам жетіледі.
Алға, артқа қарадық та – үш дедік.
Тағы жаңа жаттығулар істедік.
Түсірейік қолды төрт пен бесті айтып,
Отырайық көңілді енді марқайтып.
/Б.Бөрiбаев/
– Балалар, бірбіріміздің қолымыздан ұстап, алақан
арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай
тамаша, қандай қуаныш!
Оқулықпен жұмыс
№1 Оқылым.
№2 Жаңбыр тамшыларынан қандай сөздер құрауға
болады?
Сабақтың ортасы Сергіту сәті
Оңға түзу тұр,
Солға түзу тұр.
Алға бір адым
Артқа бір адым.
Оңға бұрылып,
Солға үңіліп
Жоғары, төмен қарайық,
Орнымызды табайық.
Сергіту сәтіне
арналған жинақ
Қызықты
тапсырма
8 минут
Сабақтың соңы
2 минут
№3 Қарамен жазылған сөздердің мағынасын ажырат.
Тұрма жай,
Қамыр жай.
Суға жуажуа,
Тазаланды жуа.
Рефлексия
Оқулық, дәптерлер.
Кеменің суреттері
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін
тексеру жоспарыңыз?
Дифференциация –
оқушыларға көбірек
қолдау көрсетуді
қалай жоспарлайсыз?
Қабілеті жоғары
оқушыларға қандай
тапсырмалар қоюды
жоспарлап отырсыз?
Қолдау көрсету.
Пәнаралық байланыс
Денсаулық және
қауіпсіздік техникасының
сақталуы
АКТ
Құндылықтармен
байланыс (тәрбие)
Өнер, ана тілі сабағы Оқушылар өздері жасаған бетбейнелеріне қарап бір
біріне көңіл күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді,
көңілсіз, ашулы)
Оқушыларды бір
біріне деген құрмет
көрсетуіне
тәрбиелеу.
Қабілеті
жоғары
оқушылар
айтылған сөздер
мен
сөйлемдердің
көпшілігін дұрыс
қайталай алады.
Табиғатқа саяхат. З дыбысы мен әрпі.
Табиғатқа саяхат. З дыбысы мен әрпі.
Табиғатқа саяхат. З дыбысы мен әрпі.
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.