Сабақтың тақырыбы: Артық. Кем. Тең.
Сабақтың мақсаты: «артық», «кем», «тең»түсініктерін таныстыру, заттар
жиынын саны бойынша салыстыруға үйрету, таңбаларды
дұрыс қолдана білуге машықтандыру, сөз байлықтарын дамытып пәнге деген қызығушылықтарын арттыру.
Сабақтың түрі: жаңа сабақ
Сабақтың әдіс-тәсілдері: сұрақ-жауап, әңгімелеу, өз бетінше жұмыс
Сабақтың көрнекілігі: карточкалар, «Кім жылдам» ойыны
Сабақтың барысы:
I. Ұйымдастыру кезеңі
Оқу құралдарын түгендеу. Психологиялық ахуал
Өткен сабақты тиянақтау. «Кім жылдам» ойыны арқылы сандардың құрамын қайталауСабақтың тақырыбы: Артық. Кем. Тең.
Сабақтың мақсаты: «артық», «кем», «тең»түсініктерін таныстыру, заттар
жиынын саны бойынша салыстыруға үйрету, таңбаларды
дұрыс қолдана білуге машықтандыру, сөз байлықтарын дамытып пәнге деген қызығушылықтарын арттыру.
Сабақтың түрі: жаңа сабақ
Сабақтың әдіс-тәсілдері: сұрақ-жауап, әңгімелеу, өз бетінше жұмыс
Сабақтың көрнекілігі: карточкалар, «Кім жылдам» ойыны
Сабақтың барысы:
I. Ұйымдастыру кезеңі
Оқу құралдарын түгендеу. Психологиялық ахуал
Өткен сабақты тиянақтау. «Кім жылдам» ойыны арқылы сандардың құрамын қайталау
Артык. Кем. Тен.doc
Сабақтың тақырыбы: Артық. Кем. Тең.
Сабақтың мақсаты: «артық», «кем», «тең»түсініктерін таныстыру, заттар
жиынын саны бойынша салыстыруға үйрету, таңбаларды
дұрыс қолдана білуге машықтандыру, сөз байлықтарын дамытып пәнге деген қызығушылықтарын
Сабақтың түрі: жаңа сабақ
Сабақтың әдістәсілдері: сұрақжауап, әңгімелеу, өз бетінше жұмыс
Сабақтың көрнекілігі: карточкалар, «Кім жылдам» ойыны
Сабақтың барысы:
арттыру.
I. Ұйымдастыру кезеңі
Оқу құралдарын түгендеу. Психологиялық ахуал
Өткен сабақты тиянақтау. «Кім жылдам» ойыны арқылы сандардың құрамын қайталау
II. Жаңа сабақ
Көрнекілік арқылы түсіндіру:
Қайсысы көп? Көк дөңгелектер ме?жұлдызшалар ма?
№1 тапсырма.
Не артық – кружкалар ма немесе тәрелке ме?
Не кем – қасықтар ма немесе тәрелкелер ме?
Шанышқылар мен пышақтар ше?
№2 тапсырма. Салыстыр
3 * 4 3 * 3 2 * 2 2 * 1
3 * 2 2 * 3 1 * 2 1 * 3
Сергіту сәті
Ормандағы аюдың
Құлпынайы көп екен
Құлпынайды себетке
Жинап, жинап алайық
Ауызша тапсарыма
№2 тапсырма – «Кім жылдам» ойыны ойнатылады
Дәптермен жұмыс
1) 9 цифрын жазғызу
2) 9цифырының мағынасы және сандар қатарындағы орны
I.
Қорытынды. Сұрақжауап арқылы өтілген тақырыпты қорытындылау.
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с
договором-офертой сайта. Вы можете
сообщить о нарушении.
Продолжая использовать наш сайт, вы соглашаетесь с политикой использования Cookies. Это файлы в браузере, которые помогают нам сделать ваш опыт взаимодействия с сайтом удобнее.